ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçtemelak Tarım, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Münasip maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma havaını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye temelladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ekincilik kolünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ekincilik kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile dinamik ve dermanlü beniâdem kaynağına sahip olan Üçtemelak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış şayan sağlayan Üçtemelak Tarım; derin Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Geceli gündüzlü tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem el içinde hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin usturuplu ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile gereksiz gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha ziyade meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en önemli gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr meallar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir hendek haksına bırakmak derunin münteşir olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Eğin yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden hamil olmak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı üzere alanlara bırakmak derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir destelantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve biryoğun ağababaşmanla da yaygınletilebilir. Anne bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik hamallara bakılırsa oldukça sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler derunin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması mesleklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği devir efsaneviın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve daha yavuz beslenebilir. Yem karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha yavuz beslenmesine böylece daha ziyade randıman almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Karma Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı paralıca ve verimkâr bir tarımsal üretim derunin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı derunin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yavuz durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçtemelak Tarım olarak bütün çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir