MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yaratıcı tatbik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek mevzi yüzünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde el haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilinmiş olduğu dâhilin tatbik ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya bağlı olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbik cidden görülmeye boy bos. İnternet sitesi top mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma elan müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden baktığınız vakit uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında cidden yalabık bir iş çıeşp insanlara en hayır şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir