Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler midein bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışdemeviklarını tahrif etmek ve insanların daha azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets arz etmek midein anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine onat olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets tasarrufı midein mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak midein belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı haysiyetiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öteki duman ürünleri kadar bağımlılık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve öteki sıhhat sorunlarına illet olabileceğinden telaş etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler midein yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre daha azca zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına onat şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine onat şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir