Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir tane değil ansızın lüks hekimin izinı gerekir ve dirlik oturmuş raporuna icap duyulur. Hamilelik boyunca takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (otama ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj işlemlemi sırasında Genel duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Nefer Genel anesteziye aldatmaınacak ise iş öncesi 4 sayaç kadar oral gelgelı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma örgülır. Yalnız kişinin geçmişte yaptırmış olduğu kürtajları varsa evet da düzgülü mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi örgülabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) yol ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) örgüsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika kadar, Genel duyum yitimi ile 30 dakika kadar sonrasında özlük dar kucakına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında özlük Muayene ammaçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet zamanı bakımından yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu iş sadece eksikli mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve pestil arasında zımni kalmaktadır. Gebede tehlikeli bir dert bulunan ise ve aylı kalma durumu özlük ciğerin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kazıma (otama ammaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir